©2018 Esra Yılmazel Tekneci. Tüm hakları saklıdır.

DÜKKAN

Nisan ayında başlayacak iki ayrı Workshop yapıyorum. İlgilenirsen seni de aramızda görmek harika olacak.️

BEREKET'İ SEÇİYORUM WORKSHOP

Birlikte çalışmaya başladığımızdan beri pasif gelirlerinden ziyade, süpriz bir şekilde miras kalması ve nihayet sevdiği işinden de para kazanmasıyla devam eden yolculuğunda,  bana evde olmanın en büyük hediye olduğunu eskiden olsa söylenip şikayet ettiğini fakat şimdi uzun zamandır ertelediği kitabını yazmaya geçtiğini söyleyen danışanım, varlığının en büyük bereket kaynağı olduğunu hissettiğini ve bunu doya doya yaşadığını paylaştı. Ne mutlu 🥰
7 haftalık bereket yolculuğumuzun niyeti de bu. Sizlerin de gücünüzü hatırlamanız ve berekete ait olmayı seçmeniz. Çünkü koşullar  sizden güçlü olamaz.
Bereket'i bazen sadece parayla sınırlayabiliyoruz fakat bereket özgür düşünebilmek, özgür hissetmek ve aklımıza gelemeyecek yerlerden de sevgi, para, huzur, aşk, değer yaratabilmektir, bir bilinç seviyesidir.

7 hafta 7 canlı yayın ve dolu dolu kapalı grup egzersizleri.

Eğitimin toplam ücreti: 700 TL. Ödemelerinizi EFT/ Havale  veya güvenli ödeme sistemiyle kredi kartı/ kredi kartı taksitli yapabilirsiniz. 

Bana info@esrayilmazeltekneci.com'dan kayıt için yazabilirsiniz.

 

Gücünü seçenlerin atölyesinde buluşmak üzere. 

Bereket'i seçiyorum kredi kartı ödeme linki: 

https://paymes.me/p/bereket_i_seciyorum

Nisan ayında başlayacak iki ayrı Workshop yapıyorum. İlgilenirsen seni de aramızda görmek harika olacak.️

"Endişe negatif duadan başka bir şey değildir." Çok yakın bir zaman, bir kaç gün önce yeni yolculuğuna uğurladığımız üstadımız Darel'ın sözleri. Aykut ve Esra bahsederdi 100 yaşına geldi hala kitap yazıyor ve eğitimler veriyor diye. Hayat kalitemizi biz belirliyoruz. Darel'ın seçimleri önce Aykut ve Esra'ya, sonra da bizlere ışık oldu yol gösterdi. Sizin seçimleriniz de çooook önemli inanın. 🥰

Hayatınızı, sağlığınızı, varlığınızı, yani odağınızı olumlu yöne çevirmek isterseniz, 21 günü kapsayan 3 hafta canlı yayın buluşması kapalı grup egzersizleriyle OLUMLAMA kampına girmek için bana info@esrayilmazeltekneci.com'dan kayıt için ulaşabilirsiniz.

Eğitimin toplam ücreti: 190  TL

Görüşmek üzere  O güne kadar kendinize herzamankinden İYİ BAKIN

 

21 gün olumlama kredi kartı ödeme linki:  https://paymes.me/p/___gun_olumlama