ETKİNLİKLER

Merhabalar, 

bir sonraki uzun soluklu Workshop'umuz 16 Haziran Salı günü başlıyor. Yaratım çok keyifli bir yolculuk. Bu deneyime açılmak için hadi sen de yerini ayırt. 🥰🥳

 

9 hafta sürecek. 

Ücreti: 1100 TL.

Nisan ayında başlayacak iki ayrı Workshop yapıyorum. İlgilenirsen seni de aramızda görmek harika olacak.️

BEREKET'İ SEÇİYORUM WORKSHOP

Birlikte çalışmaya başladığımızdan beri pasif gelirlerinden ziyade, süpriz bir şekilde miras kalması ve nihayet sevdiği işinden de para kazanmasıyla devam eden yolculuğunda,  bana evde olmanın en büyük hediye olduğunu eskiden olsa söylenip şikayet ettiğini fakat şimdi uzun zamandır ertelediği kitabını yazmaya geçtiğini söyleyen danışanım, varlığının en büyük bereket kaynağı olduğunu hissettiğini ve bunu doya doya yaşadığını paylaştı. Ne mutlu 🥰
7 haftalık bereket yolculuğumuzun niyeti de bu. Sizlerin de gücünüzü hatırlamanız ve berekete ait olmayı seçmeniz. Çünkü koşullar  sizden güçlü olamaz.
Bereket'i bazen sadece parayla sınırlayabiliyoruz fakat bereket özgür düşünebilmek, özgür hissetmek ve aklımıza gelemeyecek yerlerden de sevgi, para, huzur, aşk, değer yaratabilmektir, bir bilinç seviyesidir.

7 hafta 7 canlı yayın ve dolu dolu kapalı grup egzersizleri.

Eğitimin toplam ücreti: 700 TL. Ödemelerinizi EFT/ Havale  veya güvenli ödeme sistemiyle kredi kartı/ kredi kartı taksitli yapabilirsiniz. .

 

Gücünü seçenlerin atölyesinde buluşmak üzere. 

Nisan ayında başlayacak iki ayrı Workshop yapıyorum. İlgilenirsen seni de aramızda görmek harika olacak.️

"Endişe negatif duadan başka bir şey değildir." Çok yakın bir zaman, bir kaç gün önce yeni yolculuğuna uğurladığımız üstadımız Darel'ın sözleri. Aykut ve Esra bahsederdi 100 yaşına geldi hala kitap yazıyor ve eğitimler veriyor diye. Hayat kalitemizi biz belirliyoruz. Darel'ın seçimleri önce Aykut ve Esra'ya, sonra da bizlere ışık oldu yol gösterdi. Sizin seçimleriniz de çooook önemli inanın. 🥰

Hayatınızı, sağlığınızı, varlığınızı, yani odağınızı olumlu yöne çevirmek isterseniz, 21 günü kapsayan 3 hafta canlı yayın buluşması kapalı grup egzersizleriyle OLUMLAMA kampına girmek için bana info@esrayilmazeltekneci.com'dan kayıt için ulaşabilirsiniz.

Eğitimin toplam ücreti: 190  TL

Görüşmek üzere  O güne kadar kendinize herzamankinden İYİ BAKIN

 

ONLİNE WORKSHOP

2020'ye gümbür gümbür sizin o muazzam ışığınızı ve değerinizi arttırarak başlıyoruz.

ONLİNE WORKSHOP

Bereketi kolayca yaratmak ve ait olmak istiyorum diyorsanız, 4 hafta boyunca haftada bir canlı olarak buluşacağımız konu anlatımlı ve koçlukla geçecek konferans buluşmasıyla, yapacağımız uygulaması kolay tekniklerle ve desteklenmenizi sağladığımız kapalı grup egzersizleriyle zevkli bir workshop'a başlıyoruz.  

 

 Bereket'e şimdiden hoşgeldinizzzz. 

 

ONLİNE WORKSHOP

 

Aşk nedir?

İdeal ilişki yaratımı nasıl olur?

Varolan ilişkimizi harika bir şekilde nasıl yaşarız? 

 

Bütün bu sorulara cevap bulabileceğiniz Workshop'umuz 2 Eylül'de başlıyor. 

 

ONLİNE WORKSHOP

 

Berekete ait olmak, istediğim refah ve konforu hayatıma davet etmek istiyorum diyorsanız 21 günlük ritüel tam size göre. 

ONLİNE WORKSHOP

 

Siz bu dünyanın başına gelmiş en güzel şeysiniz. Kendinizi tanımaya, enerjinizi anlamaya hazır olun. Hayallerinize kolayca ulaşmak sizin için de MÜMKÜN.

17 Haziran Pazartesi 2019 başlıyor ve 6 +1 hafta boyunca ONLINE olarak sizlerle buluşuyor olacak.

ONLİNE WORKSHOP

 

Berekete ait olmak, istediğim refah ve konforu hayatıma davet etmek istiyorum diyorsanız 21 günlük ritüel tam size göre. 

 

Kredi kartı ödeme linki: 

https://paymes.me/p/bereket_ritueli_workshop

©2018 Esra Yılmazel Tekneci. Tüm hakları saklıdır.