GERÇEKLEŞEN ÖNCEKİ  ETKİNLİKLERDEN BİR KAÇ ÖRNEK

unnamed2.jpg

Ya aynı şeyi tekrar tekrar yaşar dururuz ya da zihnimizi programlayarak ve enerji arttırımımızla kolay ve yeni bir gerçekliğimize sıçrayış yaparız ve yeni versiyonlarımızı deneyimlemeye başlarız.

Bu Workshop'da 8 hafta birlikte yeni yaratımlar için harika egzersizlerle, önemli temel konuları işleyerek zevkli çalışmalarla bilincinizin gelişmesini sağlayacağız. 

 

ERKEN ÖDEME: 900 TL.14 Aralık tarihine kadar

ÜCRETİ: 1.100 TL.

Kredi kartı veya Banka Havalesi ile ödeyebilirsiniz. 

 

image0 (2).jpeg

Hediye Workshop'da Buluşalım

                                    Merhabalar,
Öncelikle İzmir'de yaşanan depremle ilgili herkese geçmiş olsun demek istiyorum. Orada yaşıyorsanız,  umarım aileniz ve siz güvendesinizdir.🙏 Kalbimiz sizinle.💓

3 Kasım Salı günü (Türkiye saati) akşam 20:30'da Hediye bir Workshop yapacağım.

Wowkshop'da
~Meditasyon
~Konu Anlatımı ( Çekim Yasası Ve Bolluğun Frekansı)
~Soru-Cevap Koçluk olacak...

Bana katılmak istediğinizi belirten mailinizi yollayın size en kısa sürede geri dönüş yapacağım ve dilerseniz mailinize konumuzla ilgili sorunuz varsa onu da yazın.

Çok sevgilerimle 💞 Görüşmek üzere

unnamed.png

Niyetin mucizevi yolculuğuna çıkıyoruz.

Kendi gücüne uyanmak ve hatırlamak isteyenler bu workshop sizin için. 

 

🔸2 MODÜL

🔸3 CANLI YAYIN

🔸UYGULAMASI KOLAY KAPALI GRUP EGZERSİZLERİMİZ İLE MUCİZELERİ YARATMAYA HAZIR OLUN. 

 

24 Eylül'e kadar erken ödeme 350 TL.

24 Eylül'den sonra 410 TL. 

unnamed.jpg

Merhabalar, 

bir sonraki uzun soluklu Workshop'umuz 16 Haziran Salı günü başlıyor. Yaratım çok keyifli bir yolculuk. Bu deneyime açılmak için hadi sen de yerini ayırt. 

 

9 hafta sürecek. 

Ücreti: 1100 TL.

image1.jpeg

Nisan ayında başlayacak iki harika Workshop geliyor.


BEREKET'İ SEÇİYORUM WORKSHOP

Birlikte çalışmaya başladığımızdan beri pasif gelirlerinden ziyade, süpriz bir şekilde miras kalması ve nihayet sevdiği işinden de para kazanmasıyla devam eden yolculuğunda,  bana evde olmanın en büyük hediye olduğunu eskiden olsa söylenip şikayet ettiğini fakat şimdi uzun zamandır ertelediği kitabını yazmaya geçtiğini söyleyen danışanım, varlığının en büyük bereket kaynağı olduğunu hissettiğini ve bunu doya doya yaşadığını paylaştı. Ne mutlu 
7 haftalık bereket yolculuğumuzun niyeti de bu. Sizlerin de gücünüzü hatırlamanız ve berekete ait olmayı seçmeniz. Çünkü koşullar  sizden güçlü olamaz.
Bereket'i bazen sadece parayla sınırlayabiliyoruz fakat bereket özgür düşünebilmek, özgür hissetmek ve aklımıza gelemeyecek yerlerden de sevgi, para, huzur, aşk, değer yaratabilmektir, bir bilinç seviyesidir.

7 hafta 7 canlı yayın ve dolu dolu kapalı grup egzersizleri.

Eğitimin toplam ücreti: 700 TL. Ödemelerinizi EFT/ Havale  veya güvenli ödeme sistemiyle kredi kartı/ kredi kartı taksitli yapabilirsiniz. .

 

Gücünü seçenlerin atölyesinde buluşmak üzere. 

image0 (1).jpeg

Nisan ayında başlayacak iki harika workshop geliyor.

 

21 GÜN OLUMLAMA 

"Endişe negatif duadan başka bir şey değildir." Çok yakın bir zaman, bir kaç gün önce yeni yolculuğuna uğurladığımız üstadımız Darel'ın sözleri. Aykut ve Esra bahsederdi 100 yaşına geldi hala kitap yazıyor ve eğitimler veriyor diye. Hayat kalitemizi biz belirliyoruz. Darel'ın seçimleri önce Aykut ve Esra'ya, sonra da bizlere ışık oldu yol gösterdi. Sizin seçimleriniz de çooook önemli inanın. 

Hayatınızı, sağlığınızı, varlığınızı, yani odağınızı olumlu yöne çevirmek isterseniz, 21 günü kapsayan 3 hafta canlı yayın buluşması kapalı grup egzersizleriyle OLUMLAMA kampına girmek için bana info@esrayilmazeltekneci.com'dan kayıt için ulaşabilirsiniz.

Eğitimin toplam ücreti: 190  TL

Görüşmek üzere  O güne kadar kendinize herzamankinden İYİ BAKIN

 

unnamed.png

2020'ye, o muazzam ışığını  ve değerini arttırmak isteyenlerle birlikte giriyoruz..

unnamed.jpg

ONLİNE WORKSHOP

Bereketi kolayca yaratmak ve ait olmak istiyorum diyorsanız, 4 hafta boyunca haftada bir canlı olarak buluşacağımız konu anlatımlı ve koçlukla geçecek konferans buluşmasıyla, yapacağımız uygulaması kolay tekniklerle ve desteklenmenizi sağladığımız kapalı grup egzersizleriyle zevkli bir workshop'a başlıyoruz.  

 

 Bereket'e şimdiden hoşgeldinizzzz. 

 

image1.jpeg

ONLİNE WORKSHOP

 

Aşk nedir?

İdeal ilişki yaratımı nasıl olur?

Varolan ilişkimizi harika bir şekilde nasıl yaşarız? 

 

Bütün bu sorulara cevap bulabileceğiniz Workshop'umuz 2 Eylül'de başlıyor. 

 

unnamed.jpg

ONLİNE WORKSHOP

 

Berekete ait olmak, istediğim refah ve konforu hayatıma davet etmek istiyorum diyorsanız 21 günlük ritüel tam size göre. 

unnamed.jpg

ONLİNE WORKSHOP

 

Siz bu dünyanın başına gelmiş en güzel şeysiniz. Kendinizi tanımaya, enerjinizi anlamaya hazır olun. Hayallerinize kolayca ulaşmak sizin için de MÜMKÜN.

17 Haziran Pazartesi 2019 başlıyor ve 6 +1 hafta boyunca ONLINE olarak sizlerle buluşuyor olacak.