Ben Kimim?

12.10.1978 İstanbul doğumluyum.

Evliyim ve keyifle ilerleyen harika bir ilişkim var. 21 yıl süren hosteslik mesleğimden sonra, şimdilerde çok büyük bir aşkla yaptığım yaşam koçluğu mesleğimi yapıyorum. 

 

Hikayem bu kadar olumlu ve yüksek hissettiğim bir yerden başlamadı...

Bir zamanlar güzel bir ilişkimin olması ve her gün yatağımdan zevkle kalkmama sebep olacak aşık olduğum bir başka mesleğe geçiş yapmak benim için ulaşılmaz bir hedef ve bu hedeflere nasıl ulaşacağım hakkında da en ufacık bir fikri olmayan kişiydim.. 

    •    Tekrar eden ve birbirine benzer ilişkiler yaşıyordum ve hep üzülen, acı çeken, kaybeden tarafta kalıyordum,

    •    İyi para kazanıyordum fakat daha sonradan farkettiğim üzere ilişkilerimde yaşadığım benzer şeyler parayla da tekrar eden benzer bir kayıp döngüsü idi..

    •    Dışarıdan görenler ne kadar hoş birisi olduğumu söylese de, isteklerimi kolayca yaratamamak enerjimi aşağıya çeken bir şey oluyordu,

    •    Sosyal olmayı çok seviyordum fakat hep bir sıkışıklık hissi yaşıyordum...

 

Benim için değişim yolculuğu ilk aşamada romantik ilişki yaratımımla başladı. Muazzam bir gelişimin ve dönüşümün başlangıcını ilk olarak orada yaptım.

 

40 yaşımdan sonra çocukluk hayallerimden biri olan, insanların bu yaştan sonra yapması zor!! nasıl olacak?? dediği oyunculuğu da müthiş bir keyifle deneyimledim.

 

Yeniden resim yapmaya başladım...KENDİMİZİ KEŞFETMEK muazzam ve sonsuz bir yolculuk.

 

Merak ettiğim bu soruların peşinden gittikten ve deneyimledikten sonra....hiçbir şey tesadüf değil  "Ben artık bu deneyimlerimi başkalarıyla paylaşsam şahane olur.” dediğim sırada canım hocalarım Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un 2016 yılında ilk defa verdikleri koçluk sertifika eğitimine katıldım ve mezun oldum. Çünkü evren daima evet der :)

Eğitimimiz dolu dolu 1 buçuk yıl süren bir eğitim oldu ve sadece oyuncaklara ulaştığım yaratım bilgileri değil, ruhsal uyanışımın da çoğu bu muazzam yolculuğumda gerçekleşti. Yeri geldiğinde...Bol bol paylaşıyorum. Yaratım gücümüz ruhsal uyanışımıza da olanak tanır.

Ve yolculuğumuzda.....Aşkı, bolluğu-bereketi ve dahasını yaşamak ve yaratmak isteyenlerle çalışmak, rehber olmak, gücünü seçenlerin yolculuğunda buluşmak muhteşem. 

İyi ki varsın ❤️ Görüşmek üzere.