Keyifli Yaratım Yolculuğu sayesinde, çocukluk hayallerimden birini daha gerçekleştirmiş oldum.

İnsanların  bu yaştan sonra OLMASI ZOR nasıl olacak diye düşündüğü bu konu, benim için sadece ve sadece NE İSTEDİĞİME odaklanıp frekansımı hizaladıktan sonra gerçekleşmiş oldu.

Hatta öyle muazzam bir yaratımdı ki, yüksek enerjide istediklerimizden fazlasını yaratırız... pandemi yeni başlamıştı, herkes evinde televizyon izlerken bir baktılar ki evlerinde, karşılarında ben varım.

Dünyanın her yerinden arkadaş ve tanıdıklarımdan tebrik ve kutlama mesajı aldım. 

Pandemiyi çoğu kişi sıkıntılı geçiriyorken benim eğlenmeme sebep olan ve kahkahalar attığım muazzam tatlı mesajlar aldım.
Reklam sayesinde herkesin evine konuk oldum. ''AAAA Esraaaaa!'' diye mutluluk çığlıkları atıp beni arayan soran herkes de çok mutlu olduklarını söylediler. Çünkü mutluluk bulaşıcıdır, İlham bulaşıcıdır!

Annem bile canım benim, reklamlarda oynadığımı bilmesine rağmen, mutfaktaki televizyonundan  benim sesimi duyunca, ben onun evine geldim diye evin içinde beni aramaya başlamış. :)))

İşte bu hikaye yaratımın nasıl keyifli bir yolculuk olduğunu kanıtlayan ve hayallerimize kolaylıkla mümkün olduğunu gösteren, sayısız ilham hikayesi gibi... muazzam bir hikayedir.

Hayallerine inan.
Sen de yapabilirsin! 
İyi ki Varsın.