BiREYSEL SEANSLAR

Her birimiz öyle muazzam becerilere ve öyle harika özelliklere sahibiz ki... işte bu özelliklerimizi deneyimleyebilelim ve keşfedelim diye çeşitli isteklerde bulunur ve çeşitli seçimler yaparız. 💫 

İsteklerimiz için harekete geçip değişim-dönüşüm yaşadığımız o harika yolculuğa yaratım yolculuğu deriz...

 

Bir nevi rutinden çıkış yolculuğu da diyebiliriz. 

Yaratım o kadar zevkli ve o kadar keyiflidir ki...😇 Hangi konuda istersek isteyelim bilincimiz hazır olduğunda hedef belirlediğimiz zaman A'dan B'ye ve bazen de B'den Z'ye kadar sıçrayabiliyoruz. Eğer izin verirsek varoluşumuz bu kadar yüksek bir bilince bile ulaşabiliyor. 😍 

 

Fakat...çocukluğumuzdan beri zaten çok iyi bilip yapabiliyor olduğumuz bu konu, malesef zaman içerisinde çevre ve öğrenilmişlikler yüzünden ve de inanç sistemlerimiz oturmaya  başladıkça OLMUYORMUŞ gibi bir hal almaya başlayabiliyor ve bizler de farkında olmadan rutin hayatta yaşamaya devam edebiliyoruz...

 

Bireysel seansta birlikte yaptığımız şey, kutunun dışına yani yaşadığınız gerçekliğin dışına kolaylıkla çıkmanızı sağlayacak yeni kararlar almanız için çalışmalar yapmak oluyor. 

İnanç sistemi, ego kodları, ego hikayelerini bulup, buz dağının altındaki bilinçaltını keşfettikçe ve kodlanmış kararlarınızı bulup özgürleşmenizi sağladıkça yaratımlar zaten kendiliğinden olmaya başlıyor.

 

Kariyer

Bolluk-Bereket

ilişkiler-Romantik ilişki

Sağlık

Değer yaratımı 

Ruhsal yolculuğunuz.... hangi konuda çalışmak isterseniz bu konu başlıklarından birini seçerek başlıyoruz.. fakat işleyişimiz seanslarımız sırasında değişiklik gösterebiliyor...kariyer üzerine çalışırken o hafta ilişkinizde sıkıntı hisseder ve konuşmak isterseniz bambaşka keşiflerimiz de olabiliyor...

 

SEANSLAR sizin ve benim birlikte belirlediğimiz ortak bir gün ve saatte, genellikle Zoom programı üzerinden fakat internetin olmadığı durumda da telefonla görüşerek gerçekleştirebiliyoruz. 

Dünyanın neresinde olursanız olun evinizin konforundan rahatlıkla iletişime geçebiliriz.

 

Seans süresi: 45 dakika-maksimum 1 saat sürüyor.

 

1 aylık çalışmada 4 seans yapıyoruz. Hediye olarak ADANMIŞLIK seans paketlerimiz oluyor. Eğer siz... ''ben uzun süre çalışmaya da varım'' derseniz ben de satın aldığınız uzun seans paketinize ilave olarak hediye seanslar veriyorum.

Daha önce birlikte çalıştıysak seans sayısına da birlikte karar verebiliyoruz.

1 aylık çalışma ücreti: 1.100 TL

İyi ki varsın. Görüşmek üzere.

💙

İLİŞKİ YARATIMI

İyi bir ilişki yaşamak keyifli olmasının yanı sıra, bizleri geliştiren, dönüştüren ve de iyileştiren muazzam bir yapıdır.

 

Partnerimizle birlikte harika bir yolculuğa çıkarız, çünkü aşk çok güzeldir ve bence bu dünyada deneyimleyebileceğimiz en zevkli ve en keyifli hissedebileceğimiz olgulardan biridir.

 

Bir ilişkinin amacı kendimizi tanımak ve yolculuktan keyif almak için var olmasıdır.  Fakat ilişki ilerlerken önümüze bir takım bariyerler çıkar ve bu bariyerler geçilmeli ki...

Aksi takdirde keyiften çok tıkanıklığa ve istemediğimiz kişiler olmaya yol açan bir yapıya dönüşebilir.

 

Birlikte bireysel çalışmalarımızda yaptığımız şey, bu bariyer ve sınırlarınızı keşfederek, yeni bir ilişki için... veya varolan ilişkiniz için... '' yeniden yarat '' adımlarını uygulamanıza ve de yeniden yolculuğun tadını çıkarmanıza yardımcı olmak.

Bu çalışmaları yaptıkça, defalarca kez şahit oldum... ideal adımlarla ilerlerken... idealin ötesinde bir tutku hissedebiliyoruz.😍  Çünkü aslında istediklerimizden bile fazlasını çok fazla çaba harcamadan yaratmak mümkün.

 

Yani....Yaratım ....ilişki alanında da .... çoook  keyifli  bir  yolculuk. ❤️  Bu sadece bir seçim...

 

Minimum 1 aylık çalışma yapıyoruz.

Daha önce birlikte çalıştıysak seans sayısına birlikte karar verebiliyoruz.

 

1 aylık çalışma 4 SEANS üceti: 1.100 TL

WORKSHOP'LAR

Workshop'larımız ONLINE olarak Zoom programı üzerinden, belirlenen hafta sayısı kadar sürüyor.

 

Evinizin konforundan rahatlıkla ve kolaylıkla katılabilir, grupla çalışmanın verdiği keyifli enerjiyi deneyimleyebilirsiniz. 

 

8-10 haftalık uzun  atölyelerimiz veya 1-2 modüllük (aylık)  kısa atölyelerimiz oluyor. 

 

YARATIM workshop temel yaratım adımlarını pratik ettiğimiz atölyemiz 8 hafta sürüyor. 

 

Bazen şu soru sorulabiliyor .. ''Esra sence bireysel seans mı daha iyi yoksa workshop'mu?'' diye...

İnanın, ikisinin değeri de bambaşka..Bireysel çalışmada size ayrılmış olan 1 saati sadece sizin konularınızı konuşup çalışıyorken, workshop'daysa hem her hafta 2 saate yakın süren konuları detaylı bir şekilde dinleyebiliyor, hem de aynı zamanda koçluk desteği de alabiliyorsunuz.

 

WORKSHOP BOYUNCA ŞUNLAR OLUYOR...

🔸Her hafta belirlenen aynı gün ve saatte buluşuyoruz.

Ve her hafta buluştuğumuzda...

🔹Sipiritüel, kişisel gelişim ve yaratım konularını işlediğimiz 2 saatlik yayınımız oluyor.

🔸Yaratım için çeşitli egzersizler yapıyoruz ve bu egzersizleri hem birlikteyken yayınımız sırasında yapıyor, hem de o hafta facebook kapalı grubumuzda birlikte pratik etmeye devam ediyoruz.

🔹Zevkli ve kolay uygulanabilir nefes ve meditasyon teknikleri uyguluyoruz.

 

⭐️ Workshop'da olmanın muazzam artılarından bir tanesi...hayatta size "ne yapmanız gerektiğini veya bazen de ne yapmamanız gerektiğini" söyleyen kişiler ve o şekilde bir yapı varken, bunun tam zıttı yönünde sizin özgür iradenizi desteklemek  için oluşturulmuş güç grubu desteği almak oluyor.. Yapabileceğinize dair inancınız kolaylıkla ortaya çıkmaya başlayabiliyor.

⭐️ Egzersizleri birarada, birlikte uyguluyorken, bir başkasını görerek onun enerjisindeb ve onun anlatımından da öğrenebiliyor, hem enerjinin doğal yolla yükselişine şahit olup, hem de zihnin zorluk için çıkartacağı direnci rahatlıkla geçebiliyorsunuz. 

 

⭐️Bir  başkasına koçluk yapılırken bu durum sizde de farkındalık oluşturmaya başlayabiliyor ve belki de o anda daha önce aklınıza gelmiş ve unuttuğunuz bir konu hakkında "aa bak iyi oldu bu soru aslında benim de  aklımda vardı" diye yeni bir pencereye alan açabiliyorsunuz... ve bolca bizim A-HAAA an'ları dediğimiz uyanışlar yaşayabiliyorsunuz.

 

Çünkü ...hepimizin egosu  var ve egomuz güvenli alanda kalalım diye çeşitli ilüzyonlarla bizi uyanıkken bile uyutmaya devam edebiliyor. 

 

 ⭐️ Filmler, videolar ve çeşitli görsellerle...zevkli ve eğlenceli bir şekilde ve hatta oyun oynar gibi bir rahatlıkla paylaşımlar da yapıyoruz..

 

🔸KATILAMADIĞINIZ HAFTANIN KAYIDI OLUYOR ONU İZLEYEBİLİYORSUNUZ.

 

Ve asıl eeeen önemli konulardan biri de .. gruptan birisi bir sıçrayış yaşadığında, hedefine doğru bir yaratım yaptığında, egomuza muazzam bir kanıt oluyor.. işteeee! İstediğimiz şeyler aslında bu kadar kısa sürede bile gerçekleşebilir...MÜMKÜN! 

 

Defalarca hem kendimde hem de sizlerle deneyimledik... yeter ki adanmışlıkla isteyelim, seçelim...inandığımız her şey kısa sürede bile mümkün.!!

 

* WORKSHOP'lar için web sitemizin e-mail grubundan duyurular yapılıyor, henüz dahil olmadıysan maille veya aşağıdaki👇 hızlı dahil ol bölümünden, formu doldurarak aramıza katılabilirsin.

 

İyi ki varsın .. Görüşmek üzere! 

💙 😍

Hızlı
Dahil Ol
İyi ki Varsın