SEANSLAR

İLİŞKİ KOÇLUĞU

İlişki bariyerlerden oluşur ve bu bariyerleri geçmek için bazı önemli prensipleri bilmek ve rahatça ilerlemek MÜMKÜN. Bariyerleri geçtiğinizdeyse daha önce hissetmediğiniz bir yakınlığı kurar ve hem ilişkinizin hem de kendinizin yeni halini deneyimlemeye başlarsınız.

Birlikte çalışırken bireysel seanslarda benim de kendi ilişkimde ayağımın takıldığı yerleri ve nasıl ilerlediğimi bol bol paylaşıyorum. Nasrettin hoca birgün damdan düşmüş ve iyileşme yöntemi olarak bana damdan düşüp iyileşmiş birini getirin o ne yaptıysa aynısını yapacağım demiş. Ben de size kendi deneyimlerimi anlatarak bir anlamda belki de daha ayağınız takılmadan varmak istediğiniz yere daha kolay ulaşabilmeniz için rehberlik etmiş oluyorum.
Her ilişki değişir, dönüşür mü? Bilmiyorum çünkü bu size bağlı bir şey fakat bildiğim şey neyi seçerseniz seçin kolay, zarifçe, kırmadan, dökmeden rahatça ilerleyebiliyor olmanız.

Bugüne kadar çalıştığım gerek bireysel seans gerekse workshop’larda, hem bir ilişkiyi sıfırdan yaratıp harika bir deneyime açılan, hem de varolan ilişkisini muazzam bir alana taşıyan danışanlarıma şahitlik ettim. Bu sizin için de kolay sizin için de MÜMKÜN.

Minimum 1 aylık çalışma yapılmaktadır. Fakat Esra ile yaptığınız görüşmede seans sayısına birlikte karar verebilirsiniz.

1 aylık çalışma: 1.100 TL

 

BİREBİR SEANSLAR

 

Çalışmak istediğiniz konuyu belirleyeceğiz. (Kariyer, Yatırım, İlişkiler, Para...v.s )

Birebir seanslar sizin ve benim uygun olduğumuz saatte her hafta bir gün olacak şekilde belirlenmektedir.

 

İnternet üzerinden Skype, Zoom veya sizin için ücretsiz bir programla veya internet olmadığı durumda telefonla gerçekleşmektedir. Dünyanın neresinde olursanız olun kolayca iletişime geçebilirsiniz. 

 

Her bir seans süresi 45 dakikadır.

 

Minimum 1 aylık çalışma yapılmaktadır. Fakat Esra ile yaptığınız görüşmede seans sayısına birlikte karar verebilirsiniz.

1 aylık çalışma: 1.100 TL

©2018 Esra Yılmazel Tekneci. Tüm hakları saklıdır.