WORKSHOP'LAR

Workshop'larımız ONLINE olarak Zoom programı üzerinden, belirlenen hafta sayısı kadar sürüyor.

 

YARATIM workshopumuz temel yaratım adımlarını pratik ettiğimiz harika bir atölye. 

Gerçekten adanmışlıkla ve değişim için niyet etmiş herkesin mutlaka hedeflerine ulaştıkları muazzam bir kamp. Öyle harika, öyle keyifli çalışmalarımız ve öyle muazzam keşiflerimiz oluyor ki, istediklerimizden de fazlası yaratım atölyesinde mucize ilham hikayelerle ortaya çıkıyor.

 

WORKSHOP İŞLEYİŞİMİZ

🔸Her hafta belirlenen aynı gün ve aynı saatte Zoom programı linki ile buluşuyoruz. Workshop başlamadan önce sizlere bilgilendirme maili yollanmış oluyoruz.

🔹Her hafta buluştuğumuzda ayrı ayrı muazzam konu başlıklarımız oluyor.  Yayınlar kayıt edildiği için katılamadığınız hafta o hafta içerisinde kayıttan izleyebiliyorsunuz.

🔸facebook'da bir kapalı grubumuz oluyor ve egzersizlerimizi birlikte bu grupta pratik etmeye devam ediyoruz.

⭐️ Workshop'da olmanın muazzam artılarından bir tanesi GÜÇ GRUBU desteği almak. Egomuz var ve bizi alıştığı yerde yani konfor alanında tutmaya devam ettiği için güç grubu sayesinde hedefinizi direç oluşmadan kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

⭐️ Her hafta canlı yayında koçluk desteği de alıyorsunuz. Siz o gün bir soru sormasanız da bir başkasına yapılan koçluğu dinlerken sizde de mutlaka bir farkındalık ve uyanış oluşmaya başlıyor. 

 

 ⭐️ Filmler, videolar ve çeşitli ödevlerle zevkli zihin çalışmalarımız oluyor.

 Grupta yapılan yaratımlar, kutlamalar ve değişimler HER AN şunu gösteriyor ki İSTEKLERİMİZE KOLAYLIKLA ULAŞMAK MÜMKÜN! yeter ki adanmışlıkla enerjimizi ve odağımızı değiştirmeye devam edelim.

 

 

* WORKSHOP'lar  web sitemizin e-mail grubundan, instagram, facebook sosyal medya esrayilmazeltekneci hesaplarımdan duyuru olarak workshop başlamadan önce yapılıyor.

 

e-mail grubumuza henüz dahil olmadıysan aşağıdaki hızlı dahil ol bölümünden mail formunu doldurarak aramıza katılabilirsin.

 

İyi ki varsın, birlikte çalışmak harika olacak.

💙 😍

 

Hızlı
Dahil Ol
İYİ Kİ 
VARSIN