WORKSHOP'LAR

Workshop'larımız ONLINE olarak Zoom programı üzerinden, belirlenen hafta sayısı kadar sürüyor.

 

Evinizin konforundan rahatlıkla ve kolaylıkla katılabilir, grupla çalışmanın verdiği keyifli enerjiyi deneyimleyebilirsiniz. 

 

8-10 haftalık uzun  atölyelerimiz veya 1-2 modüllük (aylık)  kısa atölyelerimiz oluyor. 

 

YARATIM workshop temel yaratım adımlarını pratik ettiğimiz atölyemiz 8 hafta sürüyor. 

 

Bazen şu soru sorulabiliyor .. ''Esra sence bireysel seans mı daha iyi yoksa workshop'mu?'' diye...

İnanın, ikisinin değeri de bambaşka..Bireysel çalışmada size ayrılmış olan 1 saati sadece sizin konularınızı konuşup çalışıyorken, workshop'daysa hem her hafta 2 saate yakın süren konuları detaylı bir şekilde dinleyebiliyor, hem de aynı zamanda koçluk desteği de alabiliyorsunuz.

 

WORKSHOP BOYUNCA ŞUNLAR OLUYOR...

🔸Her hafta belirlenen aynı gün ve saatte buluşuyoruz.

Ve her hafta buluştuğumuzda...

🔹Sipiritüel, kişisel gelişim ve yaratım konularını işlediğimiz 2 saatlik yayınımız oluyor.

🔸Yaratım için çeşitli egzersizler yapıyoruz ve bu egzersizleri hem birlikteyken yayınımız sırasında yapıyor, hem de o hafta facebook kapalı grubumuzda birlikte pratik etmeye devam ediyoruz.

🔹Zevkli ve kolay uygulanabilir nefes ve meditasyon teknikleri uyguluyoruz.

 

⭐️ Workshop'da olmanın muazzam artılarından bir tanesi...hayatta size "ne yapmanız gerektiğini veya bazen de ne yapmamanız gerektiğini" söyleyen kişiler ve o şekilde bir yapı varken, bunun tam zıttı yönünde sizin özgür iradenizi desteklemek  için oluşturulmuş güç grubu desteği almak oluyor.. Yapabileceğinize dair inancınız kolaylıkla ortaya çıkmaya başlayabiliyor.

⭐️ Egzersizleri birarada, birlikte uyguluyorken, bir başkasını görerek onun enerjisindeb ve onun anlatımından da öğrenebiliyor, hem enerjinin doğal yolla yükselişine şahit olup, hem de zihnin zorluk için çıkartacağı direnci rahatlıkla geçebiliyorsunuz. 

 

⭐️Bir  başkasına koçluk yapılırken bu durum sizde de farkındalık oluşturmaya başlayabiliyor ve belki de o anda daha önce aklınıza gelmiş ve unuttuğunuz bir konu hakkında "aa bak iyi oldu bu soru aslında benim de  aklımda vardı" diye yeni bir pencereye alan açabiliyorsunuz... ve bolca bizim A-HAAA an'ları dediğimiz uyanışlar yaşayabiliyorsunuz.

 

Çünkü ...hepimizin egosu  var ve egomuz güvenli alanda kalalım diye çeşitli ilüzyonlarla bizi uyanıkken bile uyutmaya devam edebiliyor. 

 

 ⭐️ Filmler, videolar ve çeşitli görsellerle...zevkli ve eğlenceli bir şekilde ve hatta oyun oynar gibi bir rahatlıkla paylaşımlar da yapıyoruz..

 

🔸KATILAMADIĞINIZ HAFTANIN KAYIDI OLUYOR ONU İZLEYEBİLİYORSUNUZ.

 

Ve asıl eeeen önemli konulardan biri de .. gruptan birisi bir sıçrayış yaşadığında, hedefine doğru bir yaratım yaptığında, egomuza muazzam bir kanıt oluyor.. işteeee! İstediğimiz şeyler aslında bu kadar kısa sürede bile gerçekleşebilir...MÜMKÜN! 

 

Defalarca hem kendimde hem de sizlerle deneyimledik... yeter ki adanmışlıkla isteyelim, seçelim...inandığımız her şey kısa sürede bile mümkün.!!

 

* WORKSHOP'lar için web sitemizin e-mail grubundan duyurular yapılıyor, henüz dahil olmadıysan maille veya aşağıdaki👇 hızlı dahil ol bölümünden, formu doldurarak aramıza katılabilirsin.

 

İyi ki varsın .. Görüşmek üzere! 

💙 😍

 

Hızlı
Dahil Ol
İYİ Kİ 
VARSIN